KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ

Sayın Üyemiz; 

Konya Ticaret Odası'ndan gelen yazıya göre;

 Konya’da eğitim faaliyetlerini sürdüren ve 20.000 üyesi bulunan Konya Ticaret Odasının 2009 yılında kurmuş olduğu bir vakıf üniversitesiyiz. 6 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve 3 enstitüde toplam 8.000 öğrencimize eğitim hizmeti sunmaktayız. KTO Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültemiz bünyesinde bulunan 7 farklı bölüm, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz bünyesinde yer alan İslam Ekonomisi ve Finans, Enerji Yönetimi, İşletme, Uluslararası Ticaret ve Lojistik ile Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik bölümlerimiz, iş dünyamızın ihtiyaç duyduğu nitelikli mühendis ve uzmanlar yetiştirmektedir. Bununla birlikte toplam 38 ön lisans ve lisans programımızla, farklı disiplinlerde öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

 

Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı burs programlarını öğrencilerine sunarak gerçek bir vakıf üniversitesi misyonunu kararlılıkla sürdürmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda iş dünyası için de “Ahilik Bursu” adı altında bir burs imkânı sağlıyoruz. Ahilik geleneğini günümüzde de yaşatmanın, günümüz ahilerinin yani şimdinin iş adamlarının görevi olduğuna inanıyoruz. Böylece Ahilik Bursu ile Ahilik ilişkilerimizi daha da geliştirmeyi ve kuvvetlendirmeyi amaçlıyoruz.

 

Üniversitemizle protokol yapan ticaret odaları, ticaret ve sanayi odaları ve ticaret borsalarının üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine üniversitemizi tercih etmeleri hâlinde % 15 oranında Ahilik Bursu indirimi sağlanmaktadır. Konuyla ilgili olarak sizlerle de protokol imzalamak isteriz. Protokol metni ekte yer almakta olup konuyla ilgili geri dönüşlerinizi bekler, iyi çalışmalar dileriz.

 

HTML formatta üyelerinize duyurmak için “Ahilik Bursu” ve diğer burslarımıza dair görsel aşağıda yer almaktadır. Bununla birlikte afiş formatındaki görseli de ekte sizlerle paylaşıyoruz.

 

Ahilik Bursu’ndan üyelerinizin yararlanabilmesi için ekte yer alan protokolün imzalanması gerekmektedir (Islak imzalı bir şekilde 2 nüsha halinde imzalanacaktır). İmzalanan protokolü aşağıda belirtilen yazışma adresine kargo ile göndermeniz yeterlidir.

 

Yazışma Adresi: Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No:130 Karatay, KONYA (Hukuk Müşaviri Hatice Turan adına teslim edilmek üzere)

 

 

 

 

Açıklama: Açıklama: cid:image002.jpg@01D427FB.DDA6D5C0

Ekleme Tarihi:10.08.2018

Okunma Sayısı:2408

HIZLI ERİŞİM

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03

Sosyal Medya Akışları

Basında Biz