Eski Başkanlar

 

 MECLİS BAŞKANLARIMIZ

  MECLİS BAŞKANI
YUSUF TİRYAKİOĞLU
17.06.1935 - 15.06.1941

 

  MECLİS BAŞKANI
HASAN YABUZ
15.06.1941 - 12.04.1949

 

  MECLİS BAŞKANI
HAYRİ TOKMAN
24.03.1952 - 05.11.1954

 

  MECLİS BAŞKANI
KAZIM ÖZER
05.11.1954 - 01.08.1960

 

  MECLİS BAŞKANI
OSMAN KAYHAN
01.08.1960 - 06.11.1961

 

  MECLİS BAŞKANI
ASIM KARATEKE
06.11.1961 - 23.11.1962

 

  MECLİS BAŞKANI
İSMAİL HAKKI NAKİLCİOĞLU
23.11.1962 - 22.11 -1963

 

  MECLİS BAŞKANI
NURİ GENELİOĞLU
22.11.1963 - 01.12.1966

 

  MECLİS BAŞKANI
M. NİHAT İZMİRLİ
01.12.1966 - 28.11.1972

 

  MECLİS BAŞKANI
MESUT KADAYİFÇİOĞLU
28.11.1972 - 28.11.1974

 

  MECLİS BAŞKANI
M. NEDİM HELVACIOĞLU
28.11.1974 - 14.04.1982

 

  MECLİS BAŞKANI
HULUSİ DİLER
14.04.1982 - 17.02.1984

 

  MECLİS BAŞKANI
VELİ BAŞARAN
17.02.1984 - 21.02.1986

 

  MECLİS BAŞKANI
KERİM GENELİOĞLU
21.02.1986 - 24.11.1989

 

  MECLİS BAŞKANI
ALİ ŞEVKİ TOPÇU
24.11.1989 - 31.03.1992

 

  MECLİS BAŞKANI
İSMAİL AKIN ERSÖZ
31.03.1992 - 12.11.1997

 

  MECLİS BAŞKANI
MÜNÜR ÖZSOY
13.11.1997 - 29.11.1999

 

  MECLİS BAŞKANI
OSMAN KAPTAN
25.11.1999 - 09.11.2001

 

  MECLİS BAŞKANI
UĞUR BİLENSOY
09.11.2001 - 18.03.2005

 

  MECLİS BAŞKANI
CELALETDİN GÜREL
18.03.2005 - 27.02.2009

 

  MECLİS BAŞKANI
MUSTAFA HANCIOĞLU
27.02.2009 - 04.05.2013

 

  MECLİS BAŞKANI
MEHMET ÇARKGİL
09.05.2013 - 28.07.2016


 

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANLARIMIZ

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ŞÜKRÜ GENELİOĞLU
30.01.1950 - 02.01.1952

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
AHMET ÖZSOY
02.01.1952 - 05.11.1954

22.11.1963 - 05.12.1966

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET KARAKÖSE
05.11.1954 - 17.06.1960

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SABRİ ÖZSOY
17.06.1960 - 18.10.1960

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
NUSRET KOÇOĞLU
10.11.1961 - 22.11.1963

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
VELİ BAŞARAN
18.10.1960 - 10.11.1961

20.01.1967 - 02.12.1967

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
KEMAL ARSOY
05.12.1966 - 20.01.1967

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HAYRETTİN SOYTÜRK
20.12.1971 - 05.08.1972

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
M. RAGIP ÜNVER
05.08.1972 - 28.11.1972

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HÜSEYİN HELVACIOĞLU
28.11.1972 - 01.12.1973

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HULUSİ DİLER
01.12.1973 - 28.11.1974

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
YUSUF ÖZER
25.11.1975 - 28.11.79

24.11.1981 - 27.11.1987

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
KERİM GENLİOĞLU
28.11.1979 - 24.11.1981

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET SAMİ HANCIOĞLU
27.11.1987 - 13.02.1989

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MUHSİN ÖZER
22.02.1989 - 23.11.1989

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BEKİR DEMİRAYAK
02.01.1990 - 03.04.1992

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ İHSAN ÖZER
03.04.1992 - 08.11.1993

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET ÇETİN ALPI
08.11.1993 - 13.11.1997

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MUSTAFA ÖZER
17.11.1997 - 02.12.1999

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MÜNÜR ÖZSOY
02.12.1999 - 28.09.2001

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MUSTAFA SARIDERE
28.09.2001 - 13.11.2001

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET MELİH YURTER
13.11.2001 - 27.02.2009

KURUMSAL

BİZE ULAŞIN Dörtyol Mah. Turgut Özal Cad. No:69 03040 Merkez/AFYONKARAHİSAR
TELEFON +90 272 213 56 57
FAKS +90 272 213 56 60
E-POSTA info@afyonkarahisartso.org.tr
ÇAĞRI MERKEZİ 0 850 346 03 03